Bambu och rotting, lösa dynor, bord med skiva av råglas, längd 88, bredd 44, höjd 64 cm, soffans längd ca 133 cm
Bruksskick. Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Rostangrepp.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10