Fanerad med valnöt. Överdel, glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Underdel, två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 105, djup 43, höjd 166 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.