KAARINA STAUDINGER-LOPPUKAARRE

Blandteknik, daterad -92.

Kram. 20x14 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar. Ram utan glas.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 8 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    30
    EUR
    311 SEK
    34 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 35 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    110 aug 18:0230EUR