TERRY LAAKSO

Olja på fiberplatta. Även a tergo signerad, 2014.

"Perulaiset kissat yhteisperhevalokuvassa" (Peruvianska katter i gemensamt familjeporträtt), 37x53 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 13 timmar

    Utropspris: 350 EUR

    161
    EUR
    1 671 SEK
    184 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 171 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    311 aug 01:29161EUR
    210 aug 17:09151EUR
    110 aug 15:5530EUR