Design
1075723

SOFFBORD, "Flower", Christine Schwarzer, Swedese, 2000-tal.

Vitlaminerad skiva med kant av valnöt. på förkromat underrede. Etikettmärkt. Längd 90, bredd 87, höjd 44,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK