SKÅL

'Mottimalja' 1939-1942, glas, Riihimäen Lasi Oy.

Klart glas. Storlek 12,5x12,5 cm. Höjd 10 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor och obetydligt nagg i botten.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    165
    EUR
    1 725 SEK
    188 USD

    Budhistorik (14 bud)
    518 aug 12:34165EUR
    716 aug 18:41155EUR
    616 aug 15:57145EUR