1075742
Bertrand Dorny
(Född 1931)

BERTRAND DORNY, akvarell, signerad.

Komposition. 44x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I21
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK