SÄNGBORD, 2 st, 1950-/60-tal.

SÄNGBORD, 2 st, 1950-/60-tal.

Ek samt teakfaner. En låda och en avlastningshylla vardera. Längd 45 cm, bredd 30 cm, höjd 55 cm.

Bruksskick.

Utropspris
2 000 SEK