FOTPALLAR ett par 1800-talets slut

Bronserat trä, klädda med korsstygnsbroderi, diameter 32, höjd ca 14 cm vardera

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel. Senare bronsering.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V8

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 8 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    450
    43 EUR
    50 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    2A13 aug 22:26450SEK
    313 aug 22:26400SEK
    211 aug 08:23350SEK