VAS, glas, "Aurora", Lalique, numrerad 060/188, 2000-tal.
Dekor av kvinnor i förvandling. Delvis matterad samt polerad klar glasmassa. Märkt "Lalique France 060/188" på botten samt etikettmärkt. Höjd 33 cm. I originalförpackning, medföljande certifikat.
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
CERTIFIKAT MEDFÖLJER
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.