VAS, glas, "Aurora", Lalique, numrerad 060/188, 2000-tal.

Dekor av kvinnor i förvandling. Delvis matterad samt polerad klar glasmassa. Märkt "Lalique France 060/188" på botten samt etikettmärkt. Höjd 33 cm. I originalförpackning, medföljande certifikat.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

CERTIFIKAT MEDFÖLJER

Utropspris
70 000 SEK