LUCIEN MARCHAIS, olja på duk, signerad och daterad 1880.

Bykerska vid stranden. 82x65 cm.

Konditionsrapport

Skrapmärken. Färgbortfall. Lagningar. Smärre hål.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 300 SEK
    249 USD

    Budhistorik (2 bud)
    217 mar 20:28220EUR
    113 mar 14:25200EUR