Lucien Marchais

(Frankrike, 1847-1906)
Lucien Marchais
(Frankrike, 1847-1906)

LUCIEN MARCHAIS, olja på duk, signerad och daterad 1880.

Bykerska vid stranden. 82x65 cm.

Skrapmärken. Färgbortfall. Lagningar. Smärre hål.

Utropspris
1 500 EUR