Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan Miró
(Spanien, 1893-1983)

JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad med blyerts och numrerad 73/120, 1975.

Utan titel, ur "L'enfance d'Ubu". Bildmått 32 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
10 510
928
968
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
22 aug 2018 15:01
10 510 SEK
21 aug 2018 22:43
10 010 SEK
21 aug 2018 22:43
10 000 SEK
21 aug 2018 13:13
9 810 SEK
21 aug 2018 13:13
9 610 SEK
20 aug 2018 10:56
9 400 SEK
20 aug 2018 7:23
9 200 SEK
20 aug 2018 7:23
9 000 SEK
20 aug 2018 7:23
9 000 SEK
20 aug 2018 0:25
8 800 SEK
20 aug 2018 0:25
8 600 SEK
18 aug 2018 17:46
8 400 SEK
18 aug 2018 13:13
8 200 SEK
18 aug 2018 9:34
8 000 SEK
18 aug 2018 6:04
7 200 SEK
16 aug 2018 19:27
7 000 SEK
16 aug 2018 15:27
6 700 SEK
16 aug 2018 10:00
6 500 SEK
16 aug 2018 8:24
5 500 SEK