MATSERVIS, 44 delar, porslin, "Blå Vifte", Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Tio mattallrikar, tio sopptallrikar, tio förrättstallrikar, tio assietter, två serveringsfat och två serveringsskålar.

Bruksskick. En del med nagg. Delvis andrasortering. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK