MATTA

Kashmar, signerad, 379 x 297 cm.

Zir-khaki-mönster.

Konditionsrapport

Tvättad. Smärre slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - M12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 18 000 SEK

    8 300
    790 EUR
    925 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (14 bud)
    4 9 sep 16:318300SEK
    4 9 sep 16:318010SEK
    4 9 sep 16:307800SEK