MATTA, Kashmar, signerad, 379 x 297 cm.

Zir-khaki-mönster.

Konditionsrapport

Tvättad. Smärre slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - M12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 18 timmar

    Utropspris: 18 000 SEK

    6 000
    584 EUR
    664 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 6 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    118 nov 10:086000SEK
    117 nov 21:025000SEK
    116 nov 17:064000SEK