MATTA

Keshan, signerad, 443 x 335 cm.

Ljust fält med palmettmönster. Ljusgrön huvudbård.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tvättad.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - M3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 SEK

    11 100
    1 056 EUR
    1 236 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    513 sep 23:4111100SEK
    313 sep 20:049000SEK
    510 sep 21:108100SEK