Fanerat med alm. Reliefdekor av kvinna med fruktkorg. Två skåp med hyll- och lådinredning. Benställning av bok. Längd 121, djup 42,5, höjd 120 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.