RING 18K med en briljant, 1.05 ct, W VVS, kvalitet enligt värderingsintyg. Evert Lindberg Juvelateljen AB, Göteborg 2006

Total vikt 5,6 g. Storlek 16,75/53.

Repor. Slitage.

Utropspris
45 000 SEK