COLLIER, åttkants- och briljantslipade diamanter, 18K vitguld.

Diamanter J-K / I totalt ca. 6,50 ct. Collierets längd 45 cm. Vikt ca 67 g.

Slitage. Skador.

Utropspris
2 000 EUR