SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal.

Bronserad. Spegel med fasetterat glas. Konsolbord med senare lös skiva av svart glas. Bredd 70-76. Konsolbordets höjd 66. Spegelns höjd 170 cm.

Ej ursprungligen sammanhörande. Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Maskstungen.

Utropspris
2 500 SEK