PECSENKE Joe A

(USA, 1942-1989)
PECSENKE Joe A
(USA, 1942-1989)

JOE A. PECSENKE, blandteknik, signerad och daterad 87.

"The Brown Samurai", 100 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

432. Julian Opie, "Twenty Six Portraits by Julian Opie".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK