MOCKASKEDAR, 12 stycken, sterlingsilver, samt MOCCASKEDAR,
6 stycken, GAB, silver.
6 stycken, GAB, silver.
12 moccaskedar i sterling silverförgyllda, med emaljdetaljer i olika färger, märkt med S.W, längd 10 cm.
Samt 6 förgyllda silverskedar, GAB, daterad N7, längd 9,5 cm.
Slitage, smärre emaljskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.