107861

STOLAR, 6 st. Art deco, 1920/30-tal.

Stolar, 6 st. art deco, 1920/30-tal.

Mahognyfanér. Klädd och stoppad sits i grönt.

Ena stolsryggen trasig och avbruten. Fanérskador och slitage.

Utropspris
3 000 SEK