BISKVIDOCKA

Troligen Tyskland, 1900-talets början.

Märkt i nacken. Stoppad kropp av textil. Händer och huvud av biskviporslin. Höjd 34 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis blekt.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    62 EUR
    72 USD

    Budhistorik (9 bud)
    2A14 sep 15:39650SEK
    414 sep 15:39650SEK
    211 sep 17:56600SEK