Arne Jones E1299
1078825

STOLAR, 3 stycken, "Gliss", Pedrali, Italien, 1900-talets slut.

Underrede av förkromad metall. Sits av grön plast. Lösa sittdynor klädda med svart textil. Sitthöjd 43. Bredd 59. Djup 50. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 500 SEK