HENRI PFEIFFER, akvarell, signerad och daterad 39.
A tergo märkt Galerie Marbach Bern, catalouge Marbach no 1176. Bladstorlek 47 x 32 cm.
Oramad. Smärre hörnveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK