EGONA, armbandsur, 37,5 mm.

EGONA, armbandsur, 37,5 mm.

18K guld/metall, manuell, kronograf, plexiglas, läderband, 1950-tal.

Boettnr. 108633

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Utbytt glas och urtavla med patina med rost på visare och sifferindex. Trasigt läderband. Skada i boetten, går ej att stänga. Funktion kan ej garanteras

Utropspris
5 000 SEK