STIG LINDBERG

Figurin, Parian, "De Tu", ur serien "Figurin". Gustavsberg, 1970-tal.

Märkt GUSTAVSBERG PARIAN-4 Stig L. SWEDEN. Höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 000
    476 EUR
    557 USD

    Budhistorik (22 bud)
    714 sep 19:285000SEK
    814 sep 19:274800SEK
    714 sep 19:254600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes