STIG LINDBERG

Vas/ljusstake, "Snurran", tredelad, Gustavsberg studio.

Fajans, målad med polykroma ränder. Signerad med studiohanden SWEDEN 26. Längd 20, höjd 12 cm

Konditionsrapport

Slitage, krackelyr.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 488
    332 EUR
    389 USD

    Budhistorik (10 bud)
    3A14 sep 19:173488SEK
    514 sep 19:173288SEK
    3A14 sep 19:163066SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes