VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.

Stomme i metall samt svartmålad metall. Två ljusarmar vardera. Vita kupor med enkel dekor. Höjd ca 25 cm. Djup 12 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK