SIDEBOARD

1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Tre lådor i sarg samt tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 180. Djup 45. Höjd 93 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 980
    283 EUR
    332 USD

    Budhistorik (15 bud)
    714 sep 15:452980SEK
    414 sep 15:162780SEK
    6A14 sep 15:152580SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes