18K vitguld, quartz, safirglas, "Happy Diamonds" (5 x ca; 0,04 ct), två diamantkransar om totalt ca; 0,65ct, briljanter på boetten (2 x ca; 0,08 ct), läderband (original), ställpinne samt extra läderband (original), ca; 1990-tal,
Serie nr. 218950, Ref nr. 6/3957, Boett nr. 4066
Obetydligt ytslitage. Ena läderbandet något mer slitet.