SONIA DELAUNAY

Färglitografi, signerad och numrerad 61/75.

Utan titel. P. 50 x 42 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram, missfärgad, gulnad, blekt.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 400
    799 EUR
    936 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A 9 sep 15:438400SEK
    2 9 sep 15:438200SEK
    1 7 sep 09:108000SEK