JONAS BOHLIN, matbord/konferensbord, sent 1900-tal/tidigt 2000-tal, unikt
Skiva klädd med Tärnsjöläder, gavlar med mässing, stativ av metall, längd 540, bredd 90, höjd 75 cm,
Fläckar. Repor. Märken. Saknar stag under mittskivan