Fanerad med mahogny. Två glasade skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Två nedfällbara luckor med bakomliggande förvaring. Bredd 110, djup 36, höjd 119 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.