Design
1081777

DAGBÄDD, Bra Bohag, DUX.

DAGBÄDD, Bra Bohag, DUX.

Svartlackerad trästomme med ryggstöd och sidostöd. Undertill låda. Madrass och två lösa ryggdynor klädda i blårutigt ylletyg. Längd 170, utdragen 181 cm, djup 78, höjd till ryggstödet 65 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Utropspris
2 500 SEK