LARS LERIN

Akvarell och collage, signerad.

"Lofoten". Bildstorlek 38 x 21 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexander Robertson

Alexander Robertson

alexander.robertson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 50 000 SEK

    Slutpris

    67 000
    6 374 EUR
    7 464 USD

    Budhistorik (19 bud)
    520 sep 11:5267000SEK
    720 sep 11:5065000SEK
    5A20 sep 11:5063000SEK
    Acceptpris på 40 000 SEK uppnåddes