RING, med trappslipade rosa turmaliner.

Rosa turmaliner ca 3 ct. 18K vitguld med okända stämplar. Storlek 17/53. Vikt 8,6 gram.

Konditionsrapport

Ställvis förlust av rodium plätering. Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    2 000
    194 EUR
    228 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 5 okt 14:412000SEK