RING, med trappslipade rosa turmaliner.

Rosa turmaliner ca 3 ct. 18K vitguld med okända stämplar. Storlek 17/53. Vikt 8,6 gram.

Konditionsrapport

Ställvis förlust av rodium plätering. Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Fredrik Karlsson

    Fredrik Karlsson

    fredrik.karlsson@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 1 timme

    Utropspris: 10 000 SEK

    2 000
    196 EUR
    222 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    312 dec 09:272000SEK
    212 dec 05:431100SEK
    112 dec 05:031000SEK