FREDRIK ISBERG, 10 st samramade akvareller, signerade
"Eldkvarn å Kungsholmen" Kastellholmen, "Strömsborg och Wasabron", "Solna", "vid Munkbron", mot Riddarholmen, "Lambyska verket", "Gamla Operan", "Gamla Djurgårdsentréen", "Kungl. Myntet.Handtverkaregatan med Samuel Ovens hus" 10,5x15,5 och 15,5x10,5 cm
Ej examinerad ur ram.