LJUSKRONA

ROKOKO-stil, 1900-talets första hälft.

Stomme i metall. Behängd med prismor. 8 st ljusarmar med elektriskt ljus. Höjd 83 cm. Diameter 35 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    16 minuter 52 sekunder

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    143 EUR
    167 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    320 sep 20:421500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    220 sep 18:36800SEK
    116 sep 08:12500SEK