Okänd konstnär 1700-tal

(Sverige)
Okänd konstnär 1700-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR 1700-tal, olja på duk 2 st, troligen Holland.

Porträtt avadelskvinna kvinna 82x56. Porträtt av adelsman 82x56.

Dubblerad duk. Retuscher, färgbortfall, krackelyr. Senare fernissa.

Utropspris
20 000 SEK