Gavlar av lackerad metall. Hyllplan och skåo fanerat med teak. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och två lådor. Bredd 84. Djup 40. Höjd 183,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.