ELON ARENHILL RING, 18K vg 1 opal-matrix och briljanter ca 0,20 ct, Malmö 1975
Total vikt 11,2 g. Storlek 17/53.
Nagg. Repor. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK