BILBANA, plåt. Schuco Varianto. Tyskland.

Schuco varianto 3044, 3047, 3112, 3043, 3041, 3041 samt 3042. Tunnlar och banbitar medföljer.

Slitage. Smärre skador. Delar saknas.

Utropspris
2 000 SEK