HÄNGSMYCKE, 18K vitguld med en odlad Tahitipärla och diamanter, kedja 14K vitguld.

Pärla ca 13.5-14mm, diamanter ca 0.18 ct, total vikt 12 gram, kedjans längd 42 cm.
Stämplad BTS, Stockholm 2009.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anita Bolin

    Anita Bolin
    Senior specialist smycken

    anita.bolin@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    2 500
    243 EUR
    276 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    3 8 nov 20:422500SEK
    3 8 nov 20:412000SEK
    2 8 nov 17:111778SEK