1084605
HÄNGSMYCKE, 18K vitguld med en odlad Tahitipärla och diamanter, kedja 14K vitguld

Pärla ca 13.5-14mm, diamanter ca 0.18 ct, total vikt 12 gram, kedjans längd 42 cm.
Stämplad BTS, Stockholm 2009.

Obetydligt ytslitage.

Anita Bolin
Anita Bolin
Senior specialist smycken
+46 (0)737 47 16 48

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK