Målad. Beslag av mässing. Två lådor. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Svarvad dekor. Bredd 132. Djup 62. Höjd 96 cm. Nyckel finns. Nyckel finns. Nyckel finns.
Slitage. Repor och märken. Senare målning.