BÅTMODELL

1900-talets andra hälft.

Enligt uppgift modell av ångbåt som trafikerade Fryken. Bemålat trä med olika detaljer i andra material. Längd 64 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Några färgbortfall.

Proveniens
Ströms säteri utanför Säffle
Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 17 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    800
    76 EUR
    89 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 850 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    420 sep 16:04800SEK
    519 sep 20:44750SEK
    4A19 sep 20:43700SEK