Design
1085070
ANDERS PEHRSON, TAKLAMPA, "Bumlingen" Ateljé Lyktan, 1900-talets senare hälft. Total höjd 133 cm.

Blå aluminium. Skärmen höjd 23 cm. Diameter 40 cm.

Slitage och märken. Akrylgallret saknas. Ej funktionstestad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
150 EUR