OMEGA, Seamaster, "fab. suisse", armbandsur, 34 mm

Stål, Mekaniskt urverk (manuell), Plexiglas, Läderband (ej original) ca; 1962

Boettnummer 14759 SC-61
Caliber 600
Verknummer 19088833

Fungerar vid enklare test men funktion kan ej garanteras och en genomgång rekommenderas.

Slitage på boett och urverk. Repor på bakboett. Rostangrepp.

Utropspris
600 EUR