Fanerad. 2 hyllplan i varje. Längd 110 cm. Djup 27 cm. Höjd 110-125 cm. Extra uppsats medföljer. Längd 124 cm. Djup 17 cm. Höjd 15 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor.